05558885493 05558885493
Close
Trabzon Filo Araç Kiralama

Trabzon Filo Araç Kiralama

Son zamanlarda televizyon ve radyolarda sıklıkla filo kiralama reklamlarının yapıldığını göreceksiniz. Araç kiralama şirketleri bireysel müşterilerin yanı sıra artık işletmelere yönelik hizmet vermeyi tercih ediyor. Tek seferlerde yüzlerce araçlık yapılan anlaşmalar hep işletmelere hem de araç kiralama firmalarına büyük kazanç getirmektedir. Bu yazımız içerisinde Trabzon Rent A Car tarafından hayata geçirilen filo ile araç kiralama hizmetinden bahsedeceğiz. Son yıllarda giderek artan oto kiralama şirketleri işletmelerin üzerindeki yükü büyük oranda azaltmıştır. Her yıl milyonlarca TL araç alım, bakım ve onarımına harcayan şirketler bu masraflardan kurtulmak için her yolu denemektedir. Oto kiralama şirketlerinin vermiş olduğu filo desteği ekonomik olarak bu yükün azalmasını sağlamaktadır.

Oto kiralama şirketleri oluşturdukları filo ağını şirketlere kiralayarak aylık ve yıllık düzenli gelir elde etmektedir. Şirketler, ihtiyaç duyduğu araçları oto kiralama şirketlerinden kiralamaları durumunda bütçe olarak çok rahata ermektedirler. Her yıl şirket büyüklüğüne göre milyonlarca lira yeni araç alımı ile beraber bakım ve onarımlarına gitmektedir. Her yıl neredeyse boşa giden bu paralar şirketlerin büyümesi önünde büyük bir engeldir. Trabzon Rent A Car ile çalışmaya başladığınızda araçlara harcadığınız parayı şirketinizin öz sermayesi haline getirip işinize yatırıp daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Örneğin 20 adet ticari araca ihtiyacınız var diyelim. Bu ticaretten nasıl kazançlı çıkacağınızı öğrenmek için;

Artan kur nedeni ile sıfır kilometre araç piyasası her geçen gün artmaya devam ediyor. Şirketiniz için 20 araç almak istediğinizde ödeyeceğiniz ücreti az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Araçları satın almak yerine aylık veya yıllık bu araçları kiraladığınızda bu ücretin çok ama çok azını ödeyeceğinizi göreceksiniz. Araçları kiraladığınızda kalan bütçeyi şirket sermayesi haline getirebilirsiniz. Trabzon Araç Kiralama işletmelerin bu konuda en çok tercih ettiği firmalar arasında yer alıyor. Araç kiraladığınızda gereksiz masraflardan da kurtulabilirsiniz. Araçlar sizde olduğu süre boyunca muayenesi, kaskosu, sigortası ile ilgilenmez tüm masrafların araç kiralama şirketlerinden karşılandığını görebilirsiniz. Bu tür hizmetler araç kiralama şirketlerinin hemen hemen hepsinde vardır. Ancak bölgenin en büyük işletmesi Karadeniz bölgesinde yer almaktadır.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *