VIP Karadeniz  – Kiralama Koşulları

1 – Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler ;

Araç alış ve dönüş lokasyonunda yapılacak olan işlemler (sözleşme , teslim alma , teslim etme , vale ücretleri) dahildir. Tüm lokasyonlarımızda kiraya sunulan araçların kasko poliçeleri (%4 muhafiyetli) , Katma değer vergisi , Hırsızlık sigortası , Doğal afet durumları (yağmur , sel vb.) 7 / 24 Yol yardım.

Sürücü / Kiralama Süreci

Tüm lokasyonlarımızda kiralama süresi minimum 1 gün (24 saat) olup , ofislerimizdeki araç durumuna göre süreçler değişiklik gösterebilmektedir.  Kiralanan araç grubuna göre değişiklik göstermekte olan sürücü gereksinimleri minimum  2 yıllık ehliyet ve 25 yaş sınırı bulunmaktadır. Tüm lokasyonlarımızdaki personellerimiz tarafından uygun görülmeyen durumlarda (müşterinin alkollü olması , tuhaf tavırlar sergilemesi vb) rezervasyon yapılmış dahi olsa firmamız rezervasyonu iptal etme hakkını gizli tutar.

Fiyata şunlar dahildir: Sivil sigorta, KASKO sigortası, 7/24 acil yol yardımı, Satış Vergisi.

dönem
Minimum kiralama süresi 1 gündür.

KİRACININ SORUMLULUĞU
Kiracı, kiracıya belirli bir fiyat karşılığında bir araç sağlamakla yükümlüdür.
Kiracı, kira süresi boyunca bir arabanın haklı sahibi olur. Kiracı arabayı ve kiracıyı sigortalar. Kiracı, aracın durumunu kontrol etmek ve kiralamadan önce kullanımının güvenli olduğundan emin olmakla yükümlüdür. Kiracının sağladığı araç temiz ve dolu olmalıdır.

sınırlamalar
Kiracının en az bir yıllık sürüş deneyimine sahip olması gerekir,
aracı yalnızca Litvanya topraklarında kullanın (kiracı farklı şekilde belirtmedikçe). Kiralanan aracın kilometresi sınırsızdır.

KİRACININ SORUMLULUĞU
Kiracı, kiralanan aracı kullanmasına izin veren geçerli bir ehliyet sağlamalıdır. Kiracı ayrıca kiracıya pasaport veya kimlik kartı ibraz etmelidir. Kiracı, kiranın başlangıcından önce kiranın tam bedelini ödemek zorundadır.
Kiracı, aracın sınıfına bağlı olarak 100 ila 400 USD arasında değişen araç için depozito bırakmalıdır. Bu, araca yapılan ve araç kiralama süresi içinde meydana gelebilecek zararları karşılamak için kullanılabilir. Aracı iade ederken kiracı, yakıt deposunda tüketilen yakıt için de ödeme yapmalıdır, çünkü kiracı her zaman dolu yakıt deposuna sahip bir araç sağlar.

yükümlülük

Kira süresi içinde sigortalanamayan bir olay meydana gelirse kiracı tüm sorumluluğu üstlenir. Kiracı, aracı üçüncü bir kişiye devrederken ortaya çıkabilecek tüm sonuçların sorumluluğunu üstlenir. Kiracı trafik kurallarını ihlal ederse, ilgili tüm cezaları ödemek zorundadır.
Araç hırsızlığı durumunda kiracı, araç anahtarlarını ve tescil belgelerini kiracıya iade etmediği takdirde hasarı tazmin etmek zorundadır.